Skip to content Skip to footer
Sprawne urządzenia wentylacyjne odgrywają istotną rolę w domu i miejscu pracy. Serwis wentylatorów jest gwarancją, że będą działać bezawaryjnie przez długi czas.
Serwis wentylatorów – to się opłaca!​

Dbałość o drożny system wentylacyjny ma ogromne znaczenie. Nie bez powodu serwis wentylatorów powinien znaleźć się na liście czynności niezbędnych do zapewnienia komfortu domowników i pracowników firmy. Dlaczego jest tak istotny? Przede wszystkim pozwala na utrzymanie wysokiej żywotności urządzeń. Ponadto w zasadniczy sposób wpływa na bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniu. Okazuje się, że brudna, pozbawiona serwisu klimatyzacja czy wentylacja zwiększa ryzyko powstania pożaru. Może wydawać się to niewiarygodne, ale specjaliści podkreślają, że to prawda. Zanieczyszczone kanały, przez które przepływa powietrze, a także wirniki odpowiadające za jego ruch powinny być systematycznie czyszczone. Zaburzona cyrkulacja prowadzi bowiem do zwiększenia ryzyka pożaru bądź wybuchu, a to z kolei wiąże się z dużym zagrożeniem i ogromnymi stratami. Warto zapobiegać niechcianym sytuacjom niż naprawiać ich nieodwracalne skutki. To nie tylko kwestia zasad BHP, ale także finansów. Konserwacja urządzeń sprawia, że unika się bardziej złożonych, często kosztownych, napraw. Dobrze o tym pamiętać.

 

 

Mycie wysokociśnieniowe sprzyja czystej wentylacji

Utrzymanie czystości systemów wentylacyjnych nie musi wiązać się z użyciem specjalistycznych chemikaliów. Zabiegi konserwacyjne można przeprowadzić z pomocą wody pod bardzo wysokim ciśnieniem (sięgającym 3000 barów). Pozwala ono usunąć wszystkie, nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia bez użycia drażniących środków chemicznych. W ten sposób oszczędza się zarówno pieniądze, jak i czas, ale także zdrowie. W dzisiejszym świecie, który nie jest wolny od środków chemicznych, każda redukcja ich użycia jest godna rozważenia i przyczynia się trosce o środowisko.

What's your reaction?
0Smile0Angry0Wow0Sad0Lol0Wtf
Lokalizacja

Miejscowość:

Katowice

Ulica:

Mazowiecka 11
Kontakt

Tel:

606220109

Email:

biuro@myciepodcisnieniem.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: MSG™ Marketing.